قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
دوشنبه , نوامبر 19 2018
کرکره برقی پنجره
کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره
کرکره برقی پنجره

با به روز شدن با فناوری های جدید میتوان فضای امن تری را برای خانواده تهیه نمود . کرکره برقی پنجره یکی از این فناوری های به روز می باشد که امروزه در بسیاری از منازل و ویلاها مورد استفاده قرار میگیرد و هر روزه درخواست های نصب کرکره برقی پنجره بیشتر و بیشتر میشود. کرکره برقی پنجره علاوه بر امنیت ، سبب زیبایی دو چندان خانه و ساهتمان شده و همینطور با پوشاندن درز پنجره و درست کردن فضای عایقی بین خانه و بیرون، سبب بهینه سازی در مصرف انرژی میشود و از هدر رفتن می مورد انرژی از خانه کمک شایانی میکند.

کرکره برقی پنجره به وسیله ی ریموت کنترل، باز و بسته میشود. با بهره بری از تیغه کرکره برقی پنجره و موتور کرکره برقی توبولار کوچک تر میتوان به سادگی فضای خانه را امن تر و نمای ساختمان را زیبا تر کرد. کرکره برقی پنجره از ورود اشعه های خطرناک خورشید به محیط خانه جلوگیری میکند و همینطور در مکان های شلوغ، از ورود صدا های ناهنجار به درون خانه جلوگیری میکند . این کرکره ها را میتوان، همگام با نمای ساختمان به هر رنگی سفارش داد، و از دید ظاهری، نمای ساختمان بسیار زیبا تر میشود.

کرکره برقی پنجره، نقش بسیار مهم و اساسی ای در جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فصل سرما و گرما ایفا میکند . به طوری که در تابستان و روز های گرم با فضای عایقی که بین محیط خانه و محیط ساختمان درست میکند. مانع عبور گرما به داخل ساختمان میشود. و همینطور در فصل های سرد سال و زمستانی، عایقی بین فضای ساختمان و محیط بیرون درست میکند و از خروج انرپژی و گرما از خانه یا ساختمان جلوگیری میکند.

کرکره برقی پنجره در هوای بد و آلوده نقش بسیار مهمی را در سلامتی خانواده تامین میکند. به طوری که در هنگام بروز گردوخاک، آلودگی، طوفان های سهمگین، این کرکره ها محافظ بسیار خوبی برای جلوگیری از آسیب از حوادث طبیعی میباشند.

شرکت صنعتی ونداد: اولین تولید کننده کرکره برقی پنجره ای در ایران، یاری رسان ایرانیان در به روز رسانی صنعت ساختمان . شما میتوانید با نصب کرکره برقی پنجره، فضای امن تر و آسایش را به خانواده خود هدیه کنید.

برای خرید و مشاوره و نصب کرکره برقی پنجره ای، با ما تماس بگیرید : مهندس شریفی ۴۶ ۴۰۰ ۴۰ ۰۹۱۸

مطلب پیشنهادی

قیمت تیغه کرکره برقی

قیمت تیغه کرکره برقی

قیمت تیغه کرکره برقی شرکت صنعتی ونداد ، بزرگترین تولید کننده تیغه کرکره برقی در …