قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
دوشنبه , نوامبر 19 2018
خانه / درب کرکره ای / کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک چیست ؟
درب کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک نسخه ایمن و بروز شده کرکره های دستی قدیمی می باشد . که با استفاده از موتور کرکره برقی می توان هم امنیت را بالا برد و هم سرعت رول شدن را و با بهره از تیغه های استاندارد می توان هر شکلی و هر رنگی ، درب کرکره ای را سفارش داد . کرکره اتوماتیک بسیار ایمن بوده و به هیچ وجه بدون خواست و استفاده از موتور ، نمی توان آن را بالا یا پایین کشید . کرکره اتوماتیک بسیار زیبا بوده و مناسب با محل نصب درب کرکره ای اتوماتیک ، می توان از هر رنگی برای تیغه ها استفاده نمود . سرعت این کرکره ها بالا فته و در بسیاری از دربها با استفاده از تیغههای استاندارد میتوان از بروز هرگونه آسیب و ضربه وارد شده به درب خیال خود را آسوده نمود ، چون تیغه های استاندارد ضد خش و ضد ضربه بوده و جلوی آسیب یا خسارت ناشی از ضربه یا آب و هوای جو سنگین را به صفر می رساند .

چرا باید از کرکره اتوماتیک استفاده نمود ؟
کرکره های دستی قدیمی یک پارچه بودند و وزن بالایی داشتند . رنگ های استفاده شده رنگ معمولی روی فلز بود و بیشتر از سه رنگ یافت نمی شد . درب های کرکره ای قدیمی به صورت دستی باز و بسته می شدند و برای بالا بردن و پایین کشیدن زور و فشار زیادی طلب می کرد . کرکره های قدیمی و دستی بسیار پر سرو صدا بودند و سبب آذار و اذیت مردم ، ساکنین و حتی خود صاحب درب می شدند . برای درست کار کردن احتیاج به روغن ریزی هفتگی داشتند . گاه در سرما و گرما و یا با ضربه وارد شدن ! شکل خود را از دست می دادند و دیگر رول نمی شدند . از نظر ضاهری بسیار ساده و بد شکل بودند. در امنیت حرف چندانی برای گفتن نداشتند و به سادگی و با شکستن قفل های آن می شد آن را بالا کشیده و به آن نفوذ کرد . . .
ولی با بروز شئن با تکنولوژی های جدید و با وارد شدن کرکره های برقی اتوماتیک ! علاوه بر زیبایی و دارا بودن پهنای گسترده رنگ و بالا بودن کیفیت رنگ ( رنگ الکترواستاتیک ) , امنیت این درب ها بسیار بالا رفته :

امنیت درب کرکره اتوماتیک :
امنیت درب اتوماتیک

این کرکره ها تنها با استفاده از موتور کرکره برقی بالا و پایین می روند و موتور هست که بالا و پایین کشیدن درب را کنترل می کند . این کرکره ها با استفاده از تیغه های درجه یک ، نفوذ ناپذیر شده اند و به سختی می توان ضربه یا آسیبی به آن وارد کرد تا تغیر شکل داده و رول نشود . تیغه های کرکره اتوماتیک به شکل پازلی به هم وصل شده اند و هرگونه فضایی را پوشش می دهند . تیغه های رول شده ، با اینکه شاید ضخیم باشند ولی به راحتی رول می شوند و قطر بسیار کمی دارند . از درب های اتوماتیک با تیغه و موتور استاندارد به هیچ شکلی نمی توان ورود کرد و فقط با استفاده از کنتر موتور می توان آن را بالا یا پایین کشید . در هنگام سرقت ! با استفاده از سیستم ایمنی بالا می توان این درب ها را اتوماتیک و خودکار به پایین کشید تا هم جلوی سرقت گرفته شود و هم سارقین گرفتار شوند !

درب اتوماتیک از دید شکل و ضاهر :
کرکره اتوماتیک

درب های کرکره اتوماتیک ، با تیغه های به اندازه ی 40 ، 60 ، 80 و 100 سانتی متر ، با بهره از انواع تیغه کرکره برقی ، میتوان تنوع بسیار زیادی در انتخاب درب کرکره ای به وجود آورد که انتخاب را سخت میکند . رنگامیزی الکترواستاتیک پاشیده شده بر تیغه کرکره برقی ، ضد خش بوده و در برخورد با مایعات یا برخورد های شدید هیچ گونه ضربه یا آسیب نمی بیند . رنگ الکترواستاتیک دامنه ی بسیار زیادی دارد و رنگ های بسیاری را پوشش می دهد . کیفیت رنگ تیغه کرکره برقی بنا به شرکت تولید کننده ، بسیار با کیفیت بوده و به صورت یک دست رنگامیزی شده و تمامی سطوح را به یک اندازه می پوشاند . درب های اتوماتیک با اشکال مختلف تیغه ، با هر رنگی ! موجود می باشد پس با خیال راحت و با کمی وقت گذاشتن و وسواسی بیشتر درب کرکره اتوماتیک مناسب ، زیبا و ایمن را با هر رنگی از ما بخواهید : 09185257989 – 09358952076

سرعت کرکره اتوماتیک :
کرکره های دستی قدیمی با توجه به زور و توان فرد ! ، به پایین و بالا کشیده می شد و سرعت رول شد فقط به زور و بازوی شخص ! بستگی داشت . ولی درب کرکره اتوماتیک با بهره بری از موتور های فراوان با مدل های بسیار زیاد ، سرعت بسیار زیادتری دارد و تنها با فشار دادن یک کلید یا دکمه آن درب را به بالا یا پایین بکشید . و باسرعت بسیار بالای درب کرکره ای برقی اتوماتیک ، نهای لذت را در اوج آرامش ببرید .

کرکره اتوماتیک در نبود برق
کرکره های اتوماتیک همراه با موتور کرکره برقی الکتریسیته متصله باید در نبود برق به مشکل بخوره ! ولی …
ولی موتور های کرکره برقی استاندارد ، با استفاده از سیستم خلاصی و یا زنجیر همرا با جرثقیل به سادگی می توان در نبود برق ، آن را به بالا و پایین کشید . و یا می توان از باطری های پر قدرت یا یو پی اس (UPS) استفاده نمود و می توان به سادگی و در نبود برق کرکره اتوماتیک را به بالا و پایین کشید . شما می توانید برای خرید تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی مناسب و استاندارد ، از ما مشاوره بگیرید و برای سفارس و خرید با ما تماس بگیرید :

برای مشاوره ، خرید و سفارش تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی , گفتمان و پرسمان در باره این کالا لطفا با ما تماس برقرار نمائید:

ارتباط با ما :
09185257989
09358952076
تلفن: 8-34135567-086
تلفکس : 34135569-086
info@vandadgroup.org

مطلب پیشنهادی

نصب درب کرکره ای

آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی , لطفا روی عکس کلیک کنید :   آموزش نصب درب …