قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
دوشنبه , نوامبر 19 2018
خانه / پروفیل های اختصاصی / پروفیل نرمال / پروفیل های پنجره دو جداره نرمال

پروفیل های پنجره دو جداره نرمال

 

درب و پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک
درب و پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک

از ویژگی های فلز آلومینیوم، وزن سبک، استحکام، مقاومت در برابر رطوبت و اکسید شدن، قابل بازیافت بودن و سازگاری با محیط زیست می باشد. این ویژگی ها سبب شده است تا این فلز گرانبها در صنایع مختلف مورد توجه قرار بگیرد. آلیاژ های آلومینیوم از ساخت بدنه دوچرخه و فریم گوشی های لوکس تا صنایع خودروسازی و هوا فضا کاربردهای وسیعی دارد.
در دهه های اخیر نوع جدیدی از پروفیل های آلومینیومی با مصارف تولید درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی طراحی و تولید شده است. این پروفیل ها که با نام پروفیل درب و پنجره نرمال شناخته می شود، علی رقم ظرافت و زیبایی از دوام و استحکام بسار بالایی برخوردار است.
متاسفانه در سال های گذشته بی توجه به نظر کارشناسان و شرایط اقلیمی ایران اقدام به ورود یا تولید پروفیل های upvc نموده اند که با نگرش به عدم دانش فنی و نگاه علمی صورت گرفته است و تبعات زیان بار خود را به دنبال داشته است. تبلیغات گسترده ی این پروفیل تب تندی را در میان مصرف کنندگان ایجاد و بخش عمده ای از بازار مصرف ساختمان را به خود اختصاص داده است.
اما دیری نگذشت که با بالا رفتن سطح آگاهی مصرف کنندگان و تجارب استفاده از این نوع درب و پنجره ها و پوشش های نما و بروز مشکلات بر اثر مرور زمان سیر نزولی ایجاد شده در بازار مصرف یو پی وی سی به سرعت و به نحوی کاملا محسوس قابل لمس و مشاهده است.

مطلب پیشنهادی

مقایسه درب و پنجره دو جداره آلومینیومی با upvc

تفاوت درب و چنجره پنجره های دوجداره یو پی وی سی با درب و پنجره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.