قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
دوشنبه , نوامبر 19 2018
خانه / درب کرکره ای / قیمت کرکره برقی
درب کرکره ای
درب کرکره ای

قیمت کرکره برقی

درب های کرکره برقی ، سیستم جدید شده و به روز کرکره های یک پارچه قدیمی می باشند با این تفاوت که :

۱- امنیت کرکره برقی بسیار بالا رفته و غیر قابل نفوذ شده اند .

۲-  کرکره برقی می تواند تا ۶۰% از اتلاف انرژی جلوگیری کند ، به این طریق که : نصب کرکره اتوماتیک ( جلوی پنجره یا درب های شیشه ای معمولی یا درب های اتوماتیک ) ، می تواند به صورت عایق عمل کرده و همه درز ها را پوشانده و سبب جلوگیری از ورود هوای سرد به داخل شود .

۳- کرکر برقی به دلیل سیستم و سامانه غیر یک پارچه خود و دو لایه بودن تیغه کرکره برقی ، می تواند عایق خوبی برای جلوگیری از ورود آلودگی صوتی به داخل شود . کرکره اتوماتیک  ، عایق صدا نیز می باشند و می توانند آلودگی صوتی را به طرز قابل توجهی کاهش دهد و باعث آرامش و امنیت دو جندان شود . کرکره اتوماتیک با اندازه تیغه کرکره برقی کوچک تر ، این قابلیت را دارد تا به طرز چشمگیری آلودگی صوتی را کاهش دهد .

۴- درب کرکره ای اتوماتیک در برابر شرایط آب وهوایی بسیار بد و جو ناسالم ، مقاومت نشان داده و آسیب ناپذیر عمل میکند و سبب بالا رفتن امنیت میشود .

۵- سرعت رول شدن کرکره اتوماتیک ( درب کرکره ای مدرن ) ، بسیار تقویت شده و به سرعت درب کرکره ای باز و بسته می شود و این پیشرفت بسیار بزرگی در زمینه درب های کرکره ایست .

۶-  نکته ای که موجب مصرف روزافزون این درب ها در کشورمان شده است ، علاوه بر امنیت بسیار بالا ، زیبایی این کرکره هاست . نصب یک درب کرکره ای ، می تواند زیبایی نمای ساختمان را دوچندان کند . کرکره اتوماتیک با انواع تیغه کرکره برقی ( تیغه کرکره برقی تخت , تیغه کرکره برقی لوکس , تیغه کرکره برقی قوس دار , تیغه کرکره برقی غضروفی , و … ) و همچنین با رنگامیزی دلخواه الکترواستاتیک بر روی این تیغه ها ، می تواند جلوه بسیار خاص و وژه ای به محیط دهد و سبب زیبایی نمای ساختمان شود .

۷-  درب اتوماتیک کرکره ای ، فضای کمی را اشغال کرده و میتوانند به درخواست مشتری و با توجه به ویژگی محیط ، انتخاب شود که رول شدن درب کرکره ای در سمت بیرونی اجرا شود و یا در سمت داخلی صورت گیرد .

۹- هزینه های نو سازی و باز سازی درب کرکره ای اتوماتیک بسیار ناچیز میباشد . و با مبلغ ناچیزی می توانید سبب آرامش و امنیت خود و خوانواده خود شوید . پس بهتراست همین حالا با ما تماس بگیرید و این کرکره ها را به صورت تضمین شده و بدون واسطه از ما تحویل بگیرید .

۱۰ – کرکره برقی تولید شده در شرکت تولیدی ونداد ، بسیار با دوام بوده و از تکنولوژی های نو و جدید جهانی الگو گرفته تا هم اکنون شاهد تولید محصولی بسیار با کیفیت باشیم که میتواند با نمونه های خارجی مقابله کند و از آنها پیشی بگیرید . گروه صنعتی ونداد ( زیر شاخه شرکت بین المللی پایارول ) یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تیغه کرکره برقی در کشور بوده و محصولات این شرکت با تضمین به دست مشتری ها میرسد .

هم از لحاظ هزینه ی تمام شده به صرفه بوده ، و هم از نظر مقاومت و استحکام ، درب کرکر . که این ویژگی ها سبب استفاده روز افزون از این کرکره ها شده است . کرکره های اتوماتیک به شکل بسیار مدرنی سازمان دهی شده است تا نیاز خریدار را برطرف کند و می تواند هم به گونه دستی و هم به شکل اتوماتیک اجرا شود .

مطلب پیشنهادی

نصب درب کرکره ای

آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی , لطفا روی عکس کلیک کنید :   آموزش نصب درب …