قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
دوشنبه , نوامبر 19 2018
خانه / موتور کرکره برقی / موتور توبولار / انواع موتور کرکره برقی

انواع موتور کرکره برقی

انواع موتور کرکره برقی موجود در بازار ایران :

شرکت صنعتی ونداد ، بزرگترین تولیدکننده تیغه های کرکره برقی در کشور می باشد که فعالیت خود را از سال 1384 در این زمینه آغاز کرد و تاکنون به یکی از مطرح ترین برندهای تولیدکننده تیغه کرکره برقی و همچنین وارد کننده ارشد انواع موتور های کرکره برقی و ابزار و کالای مربوطه در کشور میباشد .

1- موتور ساید :

موتور ساید

موتور سایدside motor ) ، از این موتورها برای درب های کرکره برقی با پهنای زیاد و همچنین درب های سنگین با میزان تردد بالا ( =میزان باز و بسته شدن درب ( رول شدن کرکره برقی ) ) مورد استفاده قرار می گیرند . موتور های ساید با توجه به نام و شهرتشان ، در یک طرف درب ( معمولا در سمت راست و کنار درب) قرار می گیرند و با مکانیزم موتور همراه با جرثقیل زنجیری از قدرت و توان بیشتری نسبت به دیگر موتورها بهره میبرند . امنیت این درب ها بسیار بالا بوده و فقط با اراده موتور ، درب کرکره برقی باز و بسته میشود . و با استفاده از رسیور و ریموت کنترلر به سادگی می توان تنها با زدن یک دکمه درب های کرکره ای سنگین را بالا و پایین کشید .این گونه موتورها مقاومت و کیفیت بیشتری نسبت به دیگر موتورها دارند و به دلیل نبود فنرها و کاسه فنر درون این موتور ها ، از عمر طولانی تری نسبت به دیگر موتورها بهره میبرند . موتور های ساید سرعت بسیار بالایی در هنگام رول شدند دارند و بدون معطلی درب کرکره برقی بازوبسته میشود . در هنگام نبودن برق ( قطعی برق ) می توان از سامانه جرثقیل زنجیردار برای بالا کشید درب و همینطور از سامانه خلاص کن دستی برای پایین کشین درب استفاده نمود . شرکت ونداد ، تولیدکننده تیغه کرکره برقی و وارد کننده موتور های توبلار در طرح ها و برند های گوناگون در خدمت شما میباشد ، شما می توانید برای سفارش ، گفتمان و مشاوره درباره این کالا ، با ما تماس بگیرید : , 5257989-0918 .

چرا موتور های ساید ؟ از ویژگی های موتور ساید :

– قابلیت استفاده در درب های کرکره ای با درازا و پهنای بسیار زیاد .
– قابلیت به کارگیری در درب های کرکره ای که میزان تردد آنها بالا می باشد .
– گونه های بسیاری از این موتور با ویژگی های ویژه وجود دارد که کار نصب و اجرا را ساده تر میکند .
– امنیت بسیار بالایی دارند و با سرعت و کیفیت بسیار بالای خودشان تکرو و پیشرو نسبت به دیگر موتورها می باشند .
– در هنگام نبود برق (برای باز و بسته شدن کرکره برقی ) از سامانه جرثقیل زنجیری و سیستم خلاص کن دستی بهره میبرند.
– و…

کاربرد موتور ساید :

– فروشگاه ها و مراکز تجاری حتی با پهنا و درازای بسیار زیاد ( بانک و …)
– کارگاهای صنعتی و درب های بسیار سنگین و بزرگ .
– درب های پارکینگ و آپارتمان با میزان تردد بالا .
– و …

2- موتور توبلار :

موتور توبلار

موتور توبلار ( توبلار موتور یا Tubular Motor ) ، این موتور ها درون لوله ای استوانه ای شکل و آهنی جنس ، پیچ میشوند و با چرخیدن موتور ، لوله ی آهنی هم میچرخد و تیغه هایی که بر لوله پیچ خورده اند به دور آن جمع می شوند ( می چرخند ) و سبب باز شدن درب ( بالا رفتن درب ) میگردند . و به همین شکل ، هنگامی که موتور حرکت معکوس انجام میدهد ، سبب بسته شدن درب ( پایین آمدن درب ) میگردد . موتور توبلار که استوانه ای شکل می باشد ، با توجه به شکل لوله ای خود نسبت به دیگر موتورها قطر و فضای کمتری را اشغال کرده و نمای زیباتری ایجاد میکند . امنیت این درب ها بسیار بالا بوده و فقط با اراده موتور ، درب کرکره برقی باز و بسته میشود . و با استفاده از رسیور و ریموت کنترلر به سادگی می توان تنها با زدن یک دکمه درب های کرکره ای سنگین را بالا و پایین کشید . موتور توبلار می تواند به دو صورت داخلی و یا خارجی نصب گردد ، به این صورت که با توجه به محیط ، میتوان انتخاب کرد تا درب کرکره ای در داخل رول شود و موتور در درون ساختمان باشد و یا درب کرکره ای در بیرون محیط رول شده و موتور در بیرون ساختمان جای بگیرد . موتورهای توبلار سرعت قابل توجه ای دارند و در کمترین زمان باز و بسته میشوند. نصب و اجرای موتور توبلار به آسانی و به سرعت اجرا میگیرد . این موتور ها به سامانه خلاص کن دستی مجهز میباشند و در هنگام نبود برق ( قطعی برق ) ، می توان به صورت دستی و با استفاده از آچار مخصوص موتور ، با چرخاندن در جهات مختلف سبب چرخیدن موتور و باز و بسته شدن درب کرکره ای گردد. موتور های توبلار در نمونه ها و طرح های گوناگونی در بازار یافت میشوند که باتوجه به اندازه و درازای طول درب و همینطور وزن درب کرکره ای ، می توان از انواع موتور توبلار بهره نمود . شرکت ونداد ، تولیدکننده تیغه کرکره برقی و وارد کننده موتور های توبلار در طرح ها و برند های گوناگون در خدمت شما میباشد ، شما می توانید برای سفارش ، گفتمان و مشاوره درباره این کالا ، با ما تماس بگیرید :  5257989-0918 .

چرا موتورهای توبلار ؟ از ویژگی های موتور توبلار :

– دارا بودن قابلیت نصب شدن موتور و رول شدن کرکره برقی درون ساختمان و یا بیرون از محیط ساختمان .
– به سبب شکل لوله ای و استوانه ای شکل خود در هنگام رول شدن فضای کمتری را اشغال میکنند .
– در هنگام نبود برق (برای باز و بسته شدن کرکره برقی ) از سامانه خلاص کن دستی بهره میجویند .
– گونه های بسیاری از این موتور با ویژگی های ویژه وجود دارد که کار نصب و اجرا را ساده تر میکند .
موتور توبلار نسبت به موتور های ساید و سانترال از قیمت مناسب تری بهره میبرند .
– و…

کاربرد موتور توبلار :

– فروشگاه ها و مراکز تجاری ( بانک و …)
– به کار گیری در پنجره های بزرگ
– درب های پارکینگ و آپارتمان
– کارگاه های صنعتی
– و …

3- موتور سنترال :

موتور سنترال

موتور سنترال ( موتور سانترال ، موتور مرکزی یا central motor ) ، این گونه موتورها , در مرکز و میانه درب کرکره ای قرار می گیرند . در کشور از این گونه موتورها با قدرتها و مدلهای گوناگون یافت میشود . موتور سنترال یا موتور مرکزی قابلیت بکارگیری در درب های کرکره ای یک پارچه ی قدیمی را نیز دارا می باشد . سامانه مونتاژ موتور های سنترال به گونه ای میباشد که بایستی از کاسه فنر برای بر چسب سیستم شفت بهره برد . تعداد کاسه فنر در شفت کرکره برقی اتوماتیک ارتباط مستقیم با درازا ی درب کرکره ای دارد و هر آنچه درازا ی درب بلند تر باشد بر تعداد کاسه فنر شفت نیز اضافه میگردد . شرکت ونداد ، تولیدکننده تیغه کرکره برقی و وارد کننده موتور های توبلار در طرح ها و برند های گوناگون در خدمت شما میباشد ، شما می توانید برای سفارش ، گفتمان و مشاوره درباره این کالا ، با ما تماس بگیرید : 8-34135567-086 , 5257989-0918 .

چرا موتور های سنترال ؟ از ویژگی های موتور سنترال :

– قابلیت بکارگیری در درب های کرکره ای یک پارچه ی قدیمی .
– بکارگیری در مرکز درب کرکره ای و صرف انرژی به صورت عمودی .
– استفاده از این موتور ها تقریبا منسوخ شده است .
– و …

کاربرد موتور سنترال :

– فروشگاه ها و مراکز تجاری
– بکارگیری در کرکره های یکپارچه
– درب های پارکینگ و آپارتمان
– و …

>> برای خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید :
همراه : 09185257989
همراه : 09358952076
پست الکترونیک : info@vandadgroup.org

<a style=”font-size: 24px; textalign: center; color: blue;” href=”http://payaroll.com/request_price_list?pn=vandad” target=”_blank” rel=”nofollow”>درخواست لیست قیمت تیغه و موتور کرکره برقی</a>

مطلب پیشنهادی

موتور سانترال ( موتور تیغه کرکره برقی مرکزی central motor)

موتور سانترال یا موتور کرکره برقی مرکزی central motor این گونه موتور ها , در …