قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / تیغه کرکره برقی / انواع تیغه کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی :

تیغه کرکره برقی طرح دار دکورال :
این گونه تیغه ها بعد از رنگ آمیزی پایه ( رنگ الکتراستاتیک پس زمینه ) آماده می شوند تا به وسیله ی گرما و دستگاه دکورال برچسب هایی با طرح ها و شکل های گوناگون به آن چسبیده شود ، این گونه رنگ و برچسب در این گونه تیغه سبب شده تا استحکام بیش تری کسب کرده و در شرایط جوی نامناسب دوام بیشتری بیاورند . معمولا برچسب این تیغه ها به شکل های چوب درخت و یا سنگ می باشد که از نظر تزیینی بسیار زیبا هستند . و همینطور دوام بسیار بالایی دارا می باشند . این تیغه ها طرح های بسیاری دارند و دست خریدار را در انتخاب طرح دلخواه بسیار باز نگه می دارد .

تیغه کرکره برقی فوم دار ( گالوانیزه و آلومینیومی ):
این گونه تیغه ها که از دو جنس آلومینیوم و ورق گالوانیزه ساخته شده اند به سبب قطر کم تیغه ، درون آن را از فومی ویژه پر کرده تا موجب استحکام بیشتر تیغه شده و همینطور وزن کمتری داشته باشد تا بتوان از موتور هایی با توان کم تر هم بهره برد . این گونه تیغه ها کیفیت چندان خوبی ندارند و استفاده از آنها به ندرت و به منظور خاص رخ می دهد .

تیغه کرکره برقی سوراخ شده :
از این گونه تیغه ها برای زیبایی بیشتر و همینطور ورود نور به محیط استفاده می شود . معمولا این گونه تیغه ها همراه با تیغه های اصلی استفاده می شوند . کاربرد این گونه تیغه ها بیشتر در پارمینگ ها و مغاذه ها صورت می گیرد . این تیغه ها قیمت کمتری داشته و برای استفاده تظیینی ، نمای بسیار زیبایی ایجاد میکنند .

تیغه کرکره برقی آلومینیومی اکسترود شده :
سایز استاندارد این گونه تیغه ها بین 45 ، 55 ، 60 ، 77 ،80 ، 100 و 120 میلیمتر می باشد . این گونه تیغه ها از آلومینیوم و به دستگاه اکستروژه تولید میشوند . شرکت تولید کننده تیه های کرکره برقی ونداد ، با دارا بودن دو خط تولید تیغه های کرکره برقی افتخار می کند که تیغه های تولید شده در این شرکت ، از آلومینیوم درجه یک کارخانه آلومینیوم سازی اراک بیلت آلومینیوم تهیه کرده و تیغه های خود را با بهترین کیفیت به دست مشتری خود می رساند . تیغته 8 سانتی متری این شرکت ، یکی از پر فروش ترین تیغه ها در سراسر ایران بوده و ما به خود می بالیم که مشتریان ما از این تیغه ها راضی بوده و برای سفارش های بعدی با ما همکاری می کنند .

برای گفتمان و پرسمان در باره این کالا , لطفا با ما تماس بگیرید :

09185257989
09358952076
info@vandadgroup.org

مطلب پیشنهادی

قیمت تیغه کرکره برقی

قیمت تیغه کرکره برقی

قیمت تیغه کرکره برقی شرکت صنعتی ونداد ، بزرگترین تولید کننده تیغه کرکره برقی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.